VAŠE DOTAZY

Datum: 05.11.2018

Vložil: Michal

Titulek: výlovy

dobrý den mám dotaz dávali jste ryby na vápenky do LAHOŠTE nebo ste se na to zase vybodly děkuji za odpověd

Datum: 06.11.2018

Vložil: Petr Rulf

Titulek: Re: výlovy

Dobrý den Michale, jako již tradičně jsme se na to ZASE VYBODLI.

Datum: 14.10.2018

Vložil: Jurii

Titulek: Pod vlečkou

Dobrý den chtěl sem se zeptat jak je to s rybník pod vlečkou je to stále revír nebo ne někteří občané si tam chodí bez papíru

Datum: 14.10.2018

Vložil: Sebyk

Titulek: Re: Pod vlečkou

Ano, je to revír. Sebkova

Datum: 07.09.2018

Vložil: Thurmer

Titulek: Opět závora na Barboru

Včera jsem po delší době se rozjel na Barboru od Otakaru a na obou cestách závory. Potřeboval bych od vás radu jak se mohu dostat k vodě a nebo už to je jen pro Duchcovské rybáře? Po těch vyježděných cestičkách okolo hřbitova nehodlám poškodit auto. U pláže mi před časem vymlátily okno u auta, Jezdím tam rád ale včera jsem byl zklamán. Děkuji za odpověd . Thurmer

Datum: 10.09.2018

Vložil: Petr Rulf

Titulek: Re: Opět závora na Barboru

Dobrý den.
Na Barboru na místa pod hřbitovem a na Otakar se dostanete pouze pěšky, pokud nemáte, pokud nemáte vyřízenou na Lesích ČR povolenku k vjezdu a nevydaly vám klíče od závor.
Poznámkou o návštěvnosti pouze duchcovskými rybáři jste se netrefil. Barboru a Otakar mohou navštívit rybáři všech místních organizací.

Datum: 14.08.2018

Vložil: Mirda

Titulek: a stale bordel

po 14 dnech jsem se zajel podívat na oblíbený revír U dubu a to co jsem vidĕl byla hrůza.Natahanej starej nábytek,provizorní WC všude plastové láhve ,no prostě hnus.To člověka odradí na takový revír jezdit .

Datum: 27.08.2018

Vložil: Petr Rulf

Titulek: Re: a stale bordel

Ano, je to tak. Odraz toho, jací jsme my rybáři dobytek.
Bordel samozřejmě v rámci brigádnických činností uklidíme, ale je to pořád dokola to samé. Těch pár slušných, kteří mají zájem o brigády, uklízí po dobytku, co se u vody schází.

Datum: 15.09.2018

Vložil: Drvoštěp

Titulek: Re: a stale bordel

Ahoj, včera jsem bordel uklidil a odvezl na skládku Ts Duchcov. Z 90% to byl bordel od koupajících a omladiny z blízké obce. Více na Mrk.cz v plkárně.

Datum: 25.06.2018

Vložil: Honza

Titulek: oplocení soukromých pozemků na Barboře až do vody

Dobrý den,
21.8.2017 jste v diskuzi informovali (pan Rulf), že bylo zjištěno, že oplocení soukromých pozemků až do vodní plochy (a tím omezen volný přístup k vodě)
je postaveno bez PD a tím pádem vlastně na černo a že by se na této skutečnosti dali vlastníci "uvařit" (vaše citace). Zajímalo by nejen mě, zda jste v této v této věci podnikli nějaké aktivity, aby byl umožněn rybářům volný přístup.

Datum: 25.06.2018

Vložil: Petr Rulf

Titulek: Re: oplocení soukromých pozemků na Barboře až do vody

Dobrý den,
ve věci oplocení soukromých pozemků na Barborě jsme nechali zaměřit stávající stav oplocení. Ploty zasahují skutečně mimo parcely soukromníků a věc byla tedy předána na stavební úřad k projednání. Dle informací od pracovnice stavebního budou majitelé vyzváni k místnímu šetření v terénu a věc bude dále řešena.

Datum: 03.05.2018

Vložil: Filip

Titulek: Rybarsky listek

Zdravim, mam dotaz chtel bych s kamaradem zacit chytat ryby ale nekdo mi rikal ze pokud chci listek tak to musim stihnout do brezna. Koukal sem na stranky v Moste a tam maji terminy zkousek az do cervna muzu nekde zjistit jak jsme na tom tady v Duchcove? Dekuju za odpoved Filip

Datum: 21.05.2018

Vložil: Petr Rulf

Titulek: Re: Rybarsky listek

Dobrý den Filipe,
Omlouvám se, za pozdní odpověď. Březen není šibeničním termínem, je třeba se na telefonu 725146711 domluvit a zeptat se na termíny školení. Od letošního roku jsme zavedli školení každý měsíc. Od roku příštího budou termíny pevně dané již začátkem ledna, letos jsme se přizpůsobovali novym zájemcům.

Datum: 03.08.2017

Vložil: Pavel

Titulek: Revír pod vleckou.

Dobry den. Mam Dotaz jake je cislo revíru pod vlečkou. ZDE uvádíte nějaké a na www.mrk.cz zase jiné. Které tedy platí. Na www.mrk.cz je cislo 06441139 tak nevím které skutečně platí.

Datum: 04.08.2017

Vložil: Mára

Titulek: Re: Revír pod vleckou.

Ahoj kolego, v rubrice novinky si článek o označení rozklikni a máš to i s fotkama.06441139 je tam uvedeno.

Datum: 06.08.2017

Vložil: Petr Rulf

Titulek: Re: Revír pod vleckou.

Dobrý den, jak píše Marek, číslo je zde uvedeno v novinkách. Při korespondenci s kú při vyhlašování revíru došlo k chybě a správné číslo je opravdu 06 441 139

Datum: 03.08.2017

Vložil: Mára

Titulek: Věčný boj?

Dnes ráno jsem si zašel na tři hoďky posedět na ,,Pod vlečkou",příjezdovka hnus,lovné místo mi zkrátilo rybolov o 15minut sběrem odpadků do třech kbelíků.Když budou závory za chvilku všude,ani se nebudu divit!

Datum: 06.08.2017

Vložil: Petr Rulf

Titulek: Re: Věčný boj?

Jen bych dodal, že skládka na místech, které uvádíte u příjezdové cesty, byla již dvakrát likvidována.
V těchto případech se ale nejedna o nepořádek po rybářích.

Datum: 07.08.2017

Vložil: Mára

Titulek: Re: Re: Věčný boj?

Já vím,jen prostě po lidech ...

Datum: 03.08.2017

Vložil: Láďa

Titulek: závora,loďky, nepořádek....

Zdravím,
pane Rulf, nechápu proč ve vaší odpovědi z 31.7 reagujete vyloženě negativně.Rybáři vyjadřují pouze své názory, z kterých lze čerpat i k prospěchu věci.Já si rovněž přidám jeden názor, který bude patřit k těm, který by mnoho lidí nerado na diskusním bloku vidělo.Jde o závoru. Pokud ji lesy umístili z důvodu, že chtějí udržet na jejich majetku čisto(viz jeden z příspěvků), pak je si myslím, že celý problém jsme si přivodili sami. Ten neskutečný bordel u vody bohužel je po rybářích.Před 3 týdny proti hlavní pláži Barbory stanovalo cca týden několik starších rybářů, při odchodu naplnili 2 velké pytle odpadky a šikovně je skryli 30 m od místa táboření do rákosí 5m od vody.Všechno je to proto, že se toleruje stanování, vykonávání osobních potřeb...Je to doslova hnus.Díky tomu všichni, kteří si zakoupili loďku, motor, baterii atd. se na ni mohou koukat na dvorku.Teď to vypadá,
že nebude ani zájem jednat s lesy o jiné možnosti příjezdu s loďkou k vodě od Otakaru jak je tomu v rybářském řádu.Co je více pro rybáře jak rybářský řád.To musí platit pro všechny, včetně vedení svazu.Neházejme flintu do žita, jednejme s lesy, přispívejme všichni rozumnými návrhy k zlepšení současného stavu ve věci závory, ale i pořádku u vody.Vždyť k vodě nejdeme jenom proto, abychom si odvezli rybu.Barbora je krásná voda, dobře zarybněná, dá se zde hezky odpočívat. Je to vše na nás rybářích, jak si ji udržíme. Není možné chtít všechno jenom po vedení svazu....Kde je psáno, že tam závora musí být navěky! Bude-li čisto, závora se otevře. Udělejme pro to všichni maximum. Děkuji

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek